Adwokat kościelny Warszawa | Czy możliwy jest rozwód kościelny? | Kancelaria prawa kanonicznego Warszawa
Skontaktuj się z adwokatem kościelnym w Warszawie

Zespół

Michał Pełka Adwokat kościelny

Ks. Adam Ornatek Adwokat rotalny

Adam Bartczak Adwokat kościelny

Urszula Wasilewicz Adwokat kościelny

Zapraszamy do skorzystania z usług Adwokatów Kościelnych w naszym biurze w Warszawie.

Wieloletnie doświadczenie naszych Adwokatów zarówno osób duchownych i świeckich w sądach kościelnych w Polsce jest gwarantem wysokiej jakości pomocy na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa. W naszym Zespole jest Adwokat Rotalny oraz Adwokaci ze stopniami naukowymi oraz doświadczeniem w pracy w sądach kościelnych jako sędziowie i obrońcy węzła małżeńskiego.

Podczas konsultacji Nasi Adwokaci wysłuchają Państwa historii i ocenią, czy istnieją podstawy do rozpoczęcia procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa. W przystępny sposób wyjaśnią znaczenie poszczególnych tytułów, z których mógłby toczyć się proces. Wskażą i pomogą zebrać materiał dowodowy, w tym konieczną do zgromadzenia dokumentację. Ponadto Adwokaci kościelni wyjaśnią przebieg samego procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa. Jeśli przedstawiona przez Państwa historia nie będzie rokowała szans na podjęcie bądź udowodnienie nieważności małżeństwa – Adwokaci wyraźnie to wskażą i uzasadnią. Naszym celem jako Kancelarii Adwokatów Kościelnych Salomon nie jest podejmowanie się wszystkich spraw – narażając Naszych Klientów na niepotrzebne koszty i blisko 2-letni czas trwania procesu. Przyjęte i wyznawane przez Nas wartości nie pozwalają nam na dawanie złudnej nadziei na pozytywne zakończenie procesu. Nie podejmujemy się także spraw, w których oczekiwane byłoby od Nas manipulowanie materiałem dowodowym czy okłamywanie sądów. Opieramy się na naszej wiedzy oraz doświadczeniu i zgodnie z tym oceniamy możliwość prowadzenia procesu, jeśli istnieją przesłanki, aby w danym przypadku mówić o nieważności małżeństwa

Zachęcamy do skorzystania z Naszych usług przed rozpoczęciem procesu a także na każdym jego etapie. W trakcie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa jako profesjonalny pełnomocnik i adwokat prowadzimy korespondencję z Sądem, pilnujemy terminowości pism i wyjaśniamy wszelkie wątpliwości. Reprezentując stronę pozwaną – jeśli takie jest jej stanowisko – bronimy ważności sakramentu małżeństwa.

Jako Adwokaci kościelny służymy naszą pomocą i wiedzą w innych sprawach dotyczących sakramentu małżeństwa, jak również innych sakramentów oraz problemów formalnych i prawnych w Kościele katolickim.

Tagi: adwokat kościelny Warszawa, rozwód kościelny Warszawa, kancelaria prawa kanonicznego Warszawa

Skontaktuj się z nami